Współpraca


Reklama 
Jestem otwarta na Twoje propozycje, sama chętnie też coś podpowiem. Dopuszczam, jednak  tylko reklamę, która nie godzi w dobre imię strony czy też nie narusza uczuć  czytelników, gdyż to oni są dla mnie najważniejsi. 
Formy współpracy
Posty sponsorowane, testy produktów, recenzje, relacje z wydarzeń, konkursy, patronat, bannery. W wyjątkowych sytuacjach możliwy jest też barter.  Lubimy wszelkie niestandardowe formy współpracy – im bardziej kreatywne podejście do  tematu, tym bardziej nam się spodoba  ;)
Kontakt 
W razie zainteresowania podjęciem współpracy prosimy o kontakt poprzez:
e-mail: info.tropimypromocje@gmail.com
W tytule prosimy wpisać WSPÓŁPRACA
Na e-maile odpowiadamy regularnie i często.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Oszędzaj - To Proste!

To nic trudnego. Codziennie dostarczymy Ci dawkę świeżych promocji. Ty wybierzesz to co Cię intersuje i kupisz za grosze;) To łatwe. Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!:) Pomożemy Ci zaoszczędzić na Twoje marzenia!

Archiwum

Odwiedziny

Tropimy Promocje

Codziennie nowe informacje o promocjach a do tego praktyczne rady, jak oszczędzać. Oszczędzaj pieniądze! Damy Ci materiały i pokażemy jak;) Join Us!

Obserwatorzy

Follow by Email

Prawa Autorskie

Wszelkie zdjęcia, informacje, przy których nie podaję źródła, są mojego autorstwa. Zabraniam ich kopiowania i rozpowszechniania bez mojej pisemnej zgody.