Małe ilości to pełen portfel!Każdemu z nas marzy się pełen portfel. Zwłaszcza kobiecie. Ja, jako przedstawicielka płci żeńskiej, marzę o portfelu pełnym pieniędzy, które to mogłabym wydać na kosmetyki. Ale, że mam naturę "oszczędzacza" to staram się płacić za to, czego faktycznie potrzebuję i nie wyrzucać resztek kosmetyków. 

Pamiętajcie, że te "resztki" to jeszcze Twój ulubiony krem czy też Twój najlepszy lakier. Warto wykorzystać wszystko do końca i nie marnować ciężko zarobionych pieniędzy - zwłaszcza w tych czasach. Dodatkowo, pomyśl, jak na tym skorzysta środowisko! A jeśli nie jesteś "zwierzakowym świrem" to z pewnością przekona Cię fakt, że takie wyrzucanie resztek wpływa na otoczenie wokół Ciebie a idąc dalej tym tropem - wpływa na Twoje, moje, nasze życie!

W tym wydźwięku jest właśnie manifest Tołpy, który promuje oszczędność i zakupów rozsądek. Ideą Tołpy jest przekonanie nas do zakupu mniejszych ilości rzeczy - a ja, jako samozwańcza ambasadorka oszczędzania - podpisuję się pod tym wszystkimi  swoimi rękami i nogami;). 


 Drogi Czytelniku, teraz zwracam się już bezpośrednio do Ciebie; jeśli masz czas to koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi krokami manify Tołpy na:  http://tolpa.pl/przewodnik a jeśli nie masz to TYM BARDZIEJ spójrz na tę stronę, bo ten problem może dotyczyć właśnie Ciebie!www.tolpa.pl
Jak Wam się to podoba? Co o tym myślicie? Podzielcie się  ze mną swoimi przemyśleniami w komentarza ;)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Oszędzaj - To Proste!

To nic trudnego. Codziennie dostarczymy Ci dawkę świeżych promocji. Ty wybierzesz to co Cię intersuje i kupisz za grosze;) To łatwe. Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!:) Pomożemy Ci zaoszczędzić na Twoje marzenia!

Archiwum

Odwiedziny

Tropimy Promocje

Codziennie nowe informacje o promocjach a do tego praktyczne rady, jak oszczędzać. Oszczędzaj pieniądze! Damy Ci materiały i pokażemy jak;) Join Us!

Obserwatorzy

Follow by Email

Prawa Autorskie

Wszelkie zdjęcia, informacje, przy których nie podaję źródła, są mojego autorstwa. Zabraniam ich kopiowania i rozpowszechniania bez mojej pisemnej zgody.