O Mnie


Ja, czyli zapalona tropicielka pormocji 
Tropimy Promocje, powstało po to, by codziennie informować Was o nowościach za grosze w świecie internetowym. Wiem, że nie każdy z Was ma czas na śledzenie i tropienie wyprzedaży, dlatego też od dziś ja  Cię w tym wyręczę;) Dodatkowo podpowiem, jak sprawnie zarządzać własnym budżetem oraz pokażę Ci, jak w prosty sposób  każdy z nas może zostać mistrzem oszczędzania!;)


Formy współpracy
Posty sponsorowane, testy produktów, recenzje, relacje z wydarzeń, konkursy, patronat, bannery. W wyjątkowych sytuacjach możliwy jest też barter.  Lubię wszelkie niestandardowe formy współpracy – im bardziej kreatywne podejście do  tematu, tym bardziej mi się spodoba  ;)
Kontakt 
W razie zainteresowania podjęciem współpracy proszę o kontakt poprzez:
e-mail: info.tropimypromocje@gmail.com
W tytule prosimy wpisać WSPÓŁPRACA
Na e-maile odpowiadam regularnie i często

Wystarczy, że polubisz nasz profil na fb, twitterze czy też google+ i będziesz codziennie na bieżąco. Oczywiście zupełnie ZA DARMO;)

Pamiętaj, że oszczędzanie to nic trudnego. Od dziś, dzięki tropieniu przez nas promocji, nie musisz wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Dodatkowo, dostaniesz od nas dawkę pozytywnych wskazówek, jak oszczędzać, by życie było jeszcze łatwiejsze i o wiele przyjemniejsze.

Wypowiadamy wojnę wysokim rachunkom za ubrania, obuwie czy jedzenie. Dołącz do nas i rozpocznijmy oszczędzanie razem;)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Oszędzaj - To Proste!

To nic trudnego. Codziennie dostarczymy Ci dawkę świeżych promocji. Ty wybierzesz to co Cię intersuje i kupisz za grosze;) To łatwe. Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!:) Pomożemy Ci zaoszczędzić na Twoje marzenia!

Archiwum

Odwiedziny

Tropimy Promocje

Codziennie nowe informacje o promocjach a do tego praktyczne rady, jak oszczędzać. Oszczędzaj pieniądze! Damy Ci materiały i pokażemy jak;) Join Us!

Obserwatorzy

Follow by Email

Prawa Autorskie

Wszelkie zdjęcia, informacje, przy których nie podaję źródła, są mojego autorstwa. Zabraniam ich kopiowania i rozpowszechniania bez mojej pisemnej zgody.